Pobytové balíčky

HOTEL AMÁLKA***

Straškov-Vodochody

Ubytování pod Řípem, u Roudnice nad Labem


Rodinný Hotel Amálka nabízí ubytování v klidném prostředí malebné vesničky Straškov-Vodochody jen 7 km od Roudnice nad Labem. Hotel, který prošel kompletní renovací, je vybudovaný z tradičního hostince z 19. století a dodnes si zachovává svou jedinečnou atmosféru. 

Hotel Amálka nabízí komfortní ubytování v jednadvaceti stylově zařízených pokojích. Hosté hotelu mohou využít bohaté nabídky služeb pro pořádný odpočinek i aktivní dovolenou. K dipozici mají také bezplatné parkování v areálu hotelu a internetové Wi-Fi připojení.

Hotelové wellness centrum disponuje bazénem s vířivkou, několika druhy sauny i odpočívárnou se solnou stěnou. Pro dokonalou relaxaci mohou hosté využít masážní křeslo nebo si vybrat ze široké nabídky masáží. K aktivnímu odpočinku je v areálu hotelu k dispozici víceúčelová sportovní hala a tenisové kurty.

Restaurace hotelu Amálka servíruje tradiční českou i mezinárodní kuchyni. Hosté mohou posedět také v pivnici. Pro pořádání firemních či společenských akcí je možné si pronajmout salonek nebo multifunkční halu. Stylová stodola je využívána především pro svatební hostiny, ale i další společenské události. Pravidelně jsou v hotelu Amálka pořádány speciální akce jako např. grilování, sportovní turnaje apod.  

Jestliže hledáte vhodné místo pro aktivní relax, jste na správném místě! Hotel Amálka nabízí ideální zázemí pro každého!

 

 

Novinky


Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..