Svatby v Hotelu Amálka

Který ze zamilovaných párů zvažující vstup do manželství by si nepřál vysněnou svatbu plnou romantiky, štěstí a nádherných okamžiků?

 

Sledujte nás na:                                

 

 

Abyste vysněnou svatbu mohli zorganizovat potřebujete spoustu příprav. Svatební pár jezdí od místa k místu, od zlatníka ke zlatníkovi, porovnává různé nabídky, hledá ten nejkrásnější dort, dekoraci a a a…. A listina úkolů je stále delší a delší a čas k přípravě stále kratší a kratší. 

Zkušený tým v našem hotelu Vám rád tyto přípravy zjednoduší. Svatby se konají ve stylovém salonku, elegantní restauraci a na letní terase s venkovním posezením nebo ve stodole s jedinečnou atmosférou a prvotřídním zázemím. Můžete využít komfort svatební hostiny a veselice v jednom místě. Individuálně s Vámi zrealizujeme Vaše představy a náměty od příjezdu a ubytování svatebních hostů, svatebního oběda nebo rautu, zajištění dortu, floristy, dekorace… 

V elegantním prostředí nově zrekonstruované budovy z roku 1912, která si zachovala svého ducha, prožijete svůj vysněný svatební den s nevšední atmosférou. Také Vaši hosté zajisté ocení vkusnost, eleganci a harmonii celé svatby. Novomanželům nabízíme krásný novomanželský pokoj DELUXE, který byl designován přímo pro svatební noc. 

Možná je pro Vás i lákavá nabídka, že hotel, zahrada, terasa a restaurace bude ve Váš svatební den k dispozici exkluzivně jen pro Vás.