Hotel Amálka - ubytování u Roudnice nad Labem

Hotel Amálka nabízí svým hostům komfortní ubytování ve 21 pokojích se stylovým zařízením. Hotel je vybaven wellness centrem, restaurací i pivnicí. Nově zrekonstruovaná stodola je jako stvořená pro pořádání svateb a jiných společenských či firemních akcí. K aktivnímu odpočinku mohou hosté využít sportovní halu a tenisové kurty. Samozřejmostí je vlastní parkoviště v areálu hotelu a internetové Wi-Fi připojení v celém objektu zdarma. 

Výhody ubytování v Hotelu Amálka

Hotel prošel celkovou renovací a nabízí svým hostům nejen komfortní ubytování s řadou wellness a doplňkových služeb, ale také přátelskou atmosféru pro pohodový a ničím nerušený pobyt.

  • 21 stylově zařízených pokojů s vlastní koupelnou
  • Wellness centrum - bazén, vířívka, sauny, solná komnata, masážní křeslo, masáže
  • Restaurace s českou a mezinárodní kuchyní, pivnice a zázemí pro venkovní grilování
  • Výhodné pobytové balíčky za skvělé ceny
  • Tenisové kurty, víceúčelová hala pro badminton, ping pong a další sportovní aktivity
  • Možnost pronájmu celého objektu pro pořádání svateb, společenských i firemních akcí
  • Parkování a Wi-Fi připojení k internetu zdarma


Check-in: 14:00 (do 22:00) / Check-out: 10:00

Domácí zvířata nejsou v hotelu povolena.

Lokalita

Hotel Amálka se nachází na návsi klidné malebné vesničky Straškov-Vodochody vzdálené 7 km od Roudnice nad Labem a 20 min jízdy od Prahy. V blízkosti hotelu je řada významných českých památek a atraktivních turistických cílů, z nichž nejznámější je hora Říp. Oblastí vede dálnice D8, takže se jednoduše dostanete, jak do naší metropole Prahy, tak třeba do německých Drážďan.

Pojetí rodinného hotelu

Hotel vznikl rekonstrukcí hostince postaveného v devatenáctém století. Hostinec byl vždy veden, jako rodinný podnik. V roce 1912 se hostinec rozšířil o jedno patro, které sloužilo jako taneční sál, později jako místní kino. Po revoluci bylo kino zavřeno, ale hostinec fungoval dál. Po vstupu ČR do evropské unie, byl hostinec zavřen a nádherná historická budova ležela několik let ladem. V roce 2006 hostinec odkoupil rodák vesnice Straškov-Vodochody Luboš Kapitán, který celý objekt od základů zrenovoval, avšak zachoval původní ráz stavby. Byla zachována i tradice a atmosféra rodinného podniku.