Masáže

Dopřejte si zasloužený relax a vyberte si z nabídky masáží v Hotelu Amálka.

Aroma masáž

Aroma masáž, jinak nezkráceně také nazývaná aromaterapeutická masáž, je relaxační masáž spojená s léčivým účinkem éterických olejů, podporuje zdraví, ulevuje při zátěži a stresu, posiluje imunitu organismu a harmonizuje tělo i psychiku, celkově uklidňuje. U aroma masáže se kombinují účinky dotyku se silou čichových vjemů. 

Sportovně relaxační masáž

Sportovní a rekondiční masáže spadají do kategorie klasických masáží, které se zaměřují především na masírování svalů nejvíce zatěžovaných partií těla, jako jsou záda a svaly nohou, ale samozřejmě se věnují i celému tělu. 

Lávové kameny

Jedná se o starodávnou masáž, která se už odedávna praktikovala na Havajských ostrovech nebo v Číně. Teplo a vlnění z lávových kamenů obnovuje tok energie, odplavuje z těla toxiny, stres a dochází k regeneraci těla i ducha. Horký tlak z kamenů proniká mimo jiné také ihned do svalů, kde uvolňuje křeče, pomáhá od bolesti a ztuhlosti. Dochází k nabuzení krevního oběhu, lymfatického a imunitního systému, regulaci trávení a metabolismu. 

Baňkování neboli vakuová masáž

Baňkování je jednou z nejstarších metod, pochází ze staré Číny. Hlavní princip spočívá v přikládání baněk, ve kterých je vytvořen podtlak, který následně způsobí přisátí nádobky k pokožce. Rozmístění baněk není náhodné, protože se přikládají na speciální akupunkturní body. Při baňkování se organismus prohřeje a uvolní, zrychlí se krevní oběh a tělo začne vylučovat škodliviny. Baňkování má spoustu pozitivních účinků na organismus. Mezi hlavní přínosy můžeme označit odstranění bolesti a uvolnění svalů, uvolnění trigger pointu a detoxikace organismu. Příznivě působí na lymfatický systém, přináší úlevu při astmatu, zánětech průdušek a kašli. Působí proti bolesti a otokům nohou, zlepšuje krevní oběh a posiluje obranyschopnost.

Havajská masáž

Havajská masáž je považována za perlu mezi masážemi. Techniky této masáže pochází z Havajských ostrovů. Používají se velmi plynulé, měkké i hloubkové hmaty, využívají se nejen prsty a dlaně, ale především celá předloktí. Havajská masáž přináší opravdovou relaxaci a nerušený zážitek z exotické masáže

Rezervujte si masáže dle vlastního výběru minimálně 1 den předem.

Cena masáže je za osobu. 
Aroma masáž - 30 minut (záda + šíje)  350 Kč 
Aroma masáž - 60 minut (celé tělo) 650 Kč 
Sportovně relaxační masáž - 30 minut (záda + šíje) 300 Kč 
Sportovně relaxační masáž - 60 minut (celé tělo)  550 Kč
Lávové kameny - 30 minut (záda + šíje)  400 Kč
Lávové kameny - 60 minut (celé tělo) 750 Kč 

Baňkování neboli vakuová masáž - 60 minut (celé tělo) 

650 Kč
Havajská masáž - 60 minut (celé tělo) 

800 Kč 


Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..