Zimmer

Hotel Amalka bietet komfortable Unterkunft in geschmackvoll eingerichteten Zimmern. Den Gästen stehen komplett eingerichteten Zimmern mit eigenem Bad, TV und WiFi-Internetverbindung zur Verfügung. 

Einzelzimmer

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Útulný jednolůžkový pokoj v romantickém francouzském stylu. Pokoje jsou zařízené podle doporučení feng shui a tak už jen samotný pobyt pro Vás bude odpočinkový a velmi relaxační.

Doppelzimmer STANDARD (Doppelbett)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Designově a vkusně zařízený pokoj v romantickém francouzském stylu. Pokoje jsou zařízené podle doporučení feng shui a tak už jen samotný pobyt pro Vás bude odpočinkový a velmi relaxační.

Doppelzimmer STANDARD (Einzelbett)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Designově a vkusně zařízený pokoj v romantickém francouzském stylu. Pokoje jsou zařízené podle doporučení feng shui a tak už jen samotný pobyt pro Vás bude odpočinkový a velmi relaxační.

Doppelzimmer SUPERIOR

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sehr luxuriös eingerichtete Zimmer, geräumig, mit bequemen Sitzgelegenheiten.

Doppelzimmer DELUXE

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Velice luxusně a designově zařízený pokoj v romantickém francouzském stylu. Dominantou pokoje je stylová a přitom velice pohodlná postel. Pokoje jsou zařízené podle doporučení feng shui a tak už jen samotný pobyt pro Vás bude odpočinkový a velmi relaxační. Součástí pokoje je i pohodlné a příjemné posezení, kde si můžete dopřát romantickou snídani ve dvou. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem, inventářem na přípravu teplých nápojů, telefonem, televizí.... Abyste si odpočinek a relaxaci mohli plně užít v soukromí, tak je pokoj také vybaven INFRA SAUNOU, která má blahodárné účinky na celý organismus. Tyto pokoje jsou odhlučněné a nachází se v nově vybudovaném křídle hotelu, kde budete mít zajištěný klid a soukromí. Vyzkoušejte tento pokoj a už nikdy nebudete chtít domu.

Dreibettzimmer

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Designově a vkusně zařízený rodinný pokoj v romantickém francouzském stylu. Pokoje jsou zařízené podle doporučení feng shui a tak už jen samotný pobyt pro Vás bude odpočinkový a velmi relaxační.

Vierbettzimmer FAMILIE

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Schöne Familienzimmer.

Diese Webseite verwendet Cookies. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen, stimmen Sie den Datenschutzbestimmungen zu. Mehr Informationen über Cookies..